Erdek

Erdek için 15 Kişi Online

İletişim   |   + Tesis Kayıt

Erdek Su ve Doğa Sporları

Erdek Hakkında
Erdek Alışveriş
Erdek Turanköy
Erdek Nasıl Gidilir
Erdek Narlı Köyü
Erdek Yapılması Gerekenler
Erdek Gezilecek Yerler
Erdek Plajları
Erdek Tatlısu Köyü
Erdek İlhan Köy
Kapıdağ Yarımadası
Kyzikos Antik Kenti
Erdek Karşıyaka
İstanbul Bandırma Üzerinden Erdek'e Nasıl Gidilir
İstanbul Bursa Yolu Üzerinden Erdek'e Nasıl Gidilir
Erdek Ne Yenir Ne İçilir
Erdek Nerede
İzmir'den Erdek'e Nasıl Gidilir
Erdek Ne Zaman Gidilir
Erdek Eğlence
Ankara'dan Erdek'e Nasıl Gidilir
Erdek Su ve Doğa Sporları
Erdek Tatil Bölgeleri

 

Doğa Yürüyüşü

İlkbahar döneminde doğanın canlanması ile birlikte binlerce çiçeğin renklendirdiği, çeşit çeşit ağaçların gölgelerini bıraktığı Kapıdağ ve çevresi, sonbahar döneminde ise sarının, kahverenginin binlerce çeşidiyle süsleniyor.

Bölge, yürüyüşe çıkan doğa severlerin rahatça kısa veya uzun doğa yürüyüşleri yapabilecekleri doğal yürüyüş yollarıyla çevrilmiş durumda.

Sesini duyduğunuz bir şelalenin aniden karşınıza çıkması, binlerce gelincik çiçeği ile kırmızıya boyanmış bir tarla veya gittiğiniz yolun kenarından doğanın size ikram ettiği çeşitli meyveler, bir kaplumbağa, renkli bir kelebek, kuş cıvıltıları ve doğanın sesinden başka sesin duyulmadığı büyülü bir dünya.

Doğa Fotoğrafçılığı

Fotoğraf tutkunları için Erdek ve Kapıdağ bölgesi son derece zengin manzaralara sahip. Floranın çeşitliliği, daima objektife poz vermeye hazır binlerce canlı doğa fotoğrafı tutkunlarına keyifli saatler yaşatıyor.

Enduro Motor

Bandırma Erdek Yolu üzerindeki virajlar, toprak dağ yolları enduro motor sporu tutkunları için biçilmiş kaftan. Her yıl çok sayıda adrenalin tutkunu Kapıdağ’da buluşup doğayla iç içe kamp yapıp, çamur ve engebeli arazide enduro motorlarıyla heyecanlı anlar yaşıyor.

Atlı Doğa Turları

Kapıdağ'ın el değmemiş güzelliklerini tanımak için diğer bir alternatif atlarla yapılan geziler. Şehrin gürültüsünden uzak, yemyeşil, dallardan gökyüzünün görünmediği ormanda oksiyen depolayarak yapılan at gezileri özellikle yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.

Avcılık

Kapıdağ’da özellikle yaban domuzu, keklik, bıldırcın, tavşan gibi çok sayıda av hayvanı yaşar, av yasaklarının sona ermesi ile av tutkunları Kapıdağı mesken tutarlar.

Ayrıca Erdek bölgesinde Erdek adalarını gezdiren tekne turlarına katılmak, dalış eğitimi almak, banana, jetski gibi eğlence araçlarından yararlanmak da mümkün. Bu Konuya Toplam 0 Yorum Yapılmıştır.   

Ad : Soyad :
E-Mail : Şehir :
Ülke :      
Başlık :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :     Değiştir                  
 

Henüz Yorum Yapılmamış.


Hakkımızda Nasıl Çalışıyoruz İnsan Kaynakları Gizlilik-Güvenlik Yasal Uyarı KvKK