Erdek

Erdek için 17 Kişi Online

İletişim   |   + Tesis Kayıt

Erdek Nasıl Gidilir

Erdek Hakkında
Erdek Alışveriş
Erdek Turanköy
Erdek Nasıl Gidilir
Erdek Narlı Köyü
Erdek Yapılması Gerekenler
Erdek Gezilecek Yerler
Erdek Plajları
Erdek Tatlısu Köyü
Erdek İlhan Köy
Kapıdağ Yarımadası
Kyzikos Antik Kenti
Erdek Karşıyaka
İstanbul Bandırma Üzerinden Erdek'e Nasıl Gidilir
İstanbul Bursa Yolu Üzerinden Erdek'e Nasıl Gidilir
Erdek Ne Yenir Ne İçilir
Erdek Nerede
İzmir'den Erdek'e Nasıl Gidilir
Erdek Ne Zaman Gidilir
Erdek Eğlence
Ankara'dan Erdek'e Nasıl Gidilir
Erdek Su ve Doğa Sporları
Erdek Tatil Bölgeleri

 

İstanbul'dan Bursa Üzerinden Erdek'e Nasıl Gidilir?

İstanbul, Bursa -  Balıkesir -  Bandırma -  Erdek yol güzergahı yaklaşık olarak 373 km. Özel aracınızla gelmeyi seçerseniz eğer İstanbul’dan 243.km (yaklaşık 2, 2,5 saat) gidilmesinin ardından Bursa’ya, Bursa’dan 108 km sonra Bandırma'ya, Bandırma'dan sonra da 20 km gittiğinizde Erdek'e varmış oluyorsunuz.

İstanbul Bandırma Üzerinden Feribotla Erdek'e Nasıl Gidilir?

Erdek'e varabilmek için ilk önce Bandırma'ya ulaşmalısınız.   İstanbul Yenikapı'dan, Bandırma’ya hareket eden feribotlarla 1 saat 45 dakika içinde ilçede olabilirsiniz. 22 km olan Bandırma - Erdek arası özel aracınızla veya dolmuşlarla 15 dakika sürüyor.

Erdek Sahil ve Tekneler

Ankara Bursa Üzerinden Erdek'e Nasıl Gidilir?

Ankara - Erdek arası yaklaşık olarak 510 km. Kapıdağ Yarımadası'nın sahil yolu da gidiş güzergahı olarak kullanılabilir. Bu yol üzerinde çokça viraj ve iniş çıkış bulunuyor ancak yolun etkileyici manzaralarla kaplı olması sebebiyle tercih edilebilir.

İzmir'den Erdek'e Nasıl Gidilir?

İzmir Erdek arası yaklaşık olarak 294 km. İzmir ve Bandırma arası ise 280 km. Bandırma'ya ulaşmanızın ardından şehir merkezi tarafına gitmeden Erdek istikametine doğru yol alarak 18 km’lik yaklaşık 20 dakika süren bir yolculuğun ardından Erdek'e ulaşabilirsiniz. Eğer Erdek'e gelmeden önce kamplar istikametine doğru gidecekseniz Düzler Köyü bitimindeki kavşaktan gideceğiniz yolun seçimini yapabilirsiniz.

Erdek Belediyesi’nin yaz ve kış dönemlerinde sürekli olarak otobüs seferleri bulunuyor. Erdek otobüsleri Bandırma otogarından hareket etmekte. Aynı şekilde İstanbul'dan gelen yolcular ise Erdek otobüslerine Bandırma Deniz Otobüsü iskelesinin karşısında bulunan otobüs duraklarından binebilirler. Yaz dönemi için 30 dakikalık aralıklarla otobüs ve minibüs seferleri düzenleniyor.

Erdek Sahil Genel Görünüm

Erdek karayolunu kullanarak Bandırma’ya 22 km, Balıkesir’e 118 km, Bursa’ya 117 km, İstanbul’a 334 km, Ankara’ya 507 km, Çanakkale’ye 181 km, İzmir’e 319 km, Ocaklar’a 7 km, Narlı’ya 17 km yol katederek ulaşabilirsiniz.

Tatil planlarınız arasında Erdek varsa  Erdek otelleri ve Erdek pansiyonları sayfalarına göz atabilirsiniz.Bu Konuya Toplam 1 Yorum Yapılmıştır.   

Ad : Soyad :
E-Mail : Şehir :
Ülke :      
Başlık :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :     Değiştir                  
 
arzu bostanoglu / istanbul
Erdek`e Ulaşım
Merhaba, Bandırma`dan Erdeğe kalkan otobüslerin saatlerine nereden ulaşabiliriz? Ya da Pazar günü en son otobüs saat kaçta? Bilgilendirirseniz sevinirim. (Erdek`ten Ormanlı köyüne geçeceğiz.)
22.06.2012 15:29:52 / 2209

Hakkımızda Nasıl Çalışıyoruz İnsan Kaynakları Gizlilik-Güvenlik Yasal Uyarı KvKK